Our materials

W tym miejscu znajdziesz krótkie wykłady członkiń naszego labu - dowiesz się więcej o narcyzmie grupowym, uważności i naszej pracy naukowej. Zapraszamy do oglądania! 

Jakie są skuteczne sposoby na redukcję uprzedzeń? Krótki wykład prof. Agnieszki Golec de Zavala.

W tym krótkim wykładzie prof. Agnieszki Golec de Zavala dowiesz jakie skuteczne sposoby redukowania uprzedzeń proponuje nauka. Dowiesz się również w jakich warunkach muszą być przeprowadzane interwencje by były skuteczne. 

 

Narcyzm grupowy - czym jest i jakie niesie zagrożenia? Prof. Agnieszka Golec de Zavala.

 

MINDFULNESS - CZYM JEST? Magda Mazurkiewicz, stypendystka Prejudice Lab.

 

PREJUDICE LAB X CNS LAB

W tym filmie możecie zobaczyć jak w psychologii wykorzystuje się neuroobrazowanie. Dowiecie się również czym jest narcyzm grupowy i mindfulness i jak wykluczenie społeczne wpływa na ludzką psychikę. 

 

Dr. Julia E. Wahl - "O współczuciu"

Dr. Julia E. Wahl opowiada o współczuciu, uważności i ich znaczeniu, roli w Prejudice Lab.

 

Uważność w nauce - Dr. Julia E. Wahl i Magdalena Mazurkiewicz

W tym filmie możecie dowiedzieć się jak naukowcy badają ważność i pojęcia kontemplacyjne. Jest to stosunkowo nowy temat w środowisku akademickim i warto obserwować jego rozwój.

 

Studia uważności i współczucia na USWPS

Z tego filmu możesz się dowiedzieć jak mniej więcej wyglądają studia z uważności i współczucia i czy jest to kierunek, który mógłby Cię zainteresować. Przedstawią Ci go dwie wykładowczynie tego kierunku na USWPS - dr Julia Wahl i Magda Mazurkiewicz. Zapraszamy do oglądania!